Shkojnë në Turqi si futbollistë, përfundojnë duke pjekur qebapa (VIDEO)

10-12-650x358Sulmuesi i Fenerbahces, Mousa Sow dhe ish-futbollisti i Besiktas, Demba Ba të cilët kanë kaluar një fundjavë së bashku. Dy lojtarët e njohur kanë pjekur së bashku qebapë, duke i imituar kuzhinierët turq që shquhen për këtë specialitet.