Shkoi në Shëngjin për pushime, po ja çka i bëri vaki këtij kosovari

Persona të panjohur kanë kryer një vjedhje në plazhin e Shëngjinit.

Viktima me inicialet V.B.,shtetase nga Kosova,ka raportuar në polici se i kanë vjedhur dy telefona mobil, dhe 100 euro para kesh.

Me rastin po merret Komisariati i Policisë në Lezhë, ndërsa nuk ka informacione për arrestimin e të dyshuarve.