Shkëndija provokon përsëri: Kryej marrëdhënie 10 herë në ditë! (Foto)

562159_479063792147415_390852046_nKëngëtarja atraktive, Shkëndije Mujaj, krahas fotografive të nxehta që po poston në rrjetet sociale, vazhdon të provokojë edhe me deklaratat mbi jetën dhe dëshirat e saj seksuale.

“Unë kryej 10 herë në ditë marrëdhënie seksuale dhe më pëlqen shumë stili 69”, citohet të ketë thënë bukuroshja.

Ndërkaq, siç transmeton LajmeOnline, kur është pyetur nëse marrëdhëniet i kryen me të njëjtin person apo me të ndryshëm, Shkëndija është përgjigjur: “Rëndësi ka që unë e arrij atë që dua, pak rëndësi ka se me kë i kryej ato marrëdhënie”.

Për fansat e saj meshkuj, këngëtarja ka servuar një set të ri fotografish, në të cilat shihet në një vaskë herë me rroba, e herë pa to. /LajmeOnline/

 

iop[ip[