Shkenda Dubova e ‘ndez’ Tiranën (Video)

12345865_456703027859047_1934949360_n-640x358

Shkenda Dubova i ka rrëmbyer zemrat e shumë adhuruesve me performancat që bën dhe bukurinë e trupin seksi që posedon. 

Ajo tashmë njihet si një këngëtare e afirmuar. Ka të publikuara disa këngë ku ndër më të famshmet cilësohet “Ditëlindja” e cila u bë edhe hit në atë kohë në vitin 2009 dhe u shpërblye me Çmimin Special Nga Zico Tv në Zhurma Show Awards 2010.

Shkenda, siç zakonisht di ti lë gojëhapur të pranishmit kudo ku performon, njësoj ka vepruar edhe në një klub nate në Tiranë, ku nga pamjet në këto dy video, duket se ajo i ka vënë ‘zjarrë’ atmosferës atje