Shkëlzeni dhe e dashura e tij po i ulin “kokën” Berishës, vjen përgjigjia e parë nga Armina

Ka disa kohë që në media qarkullojnë zëra se ish -kryeministri Sali Berisha është inatosur me djalin e tij, Shkëlzen Berisha dhe shkak për këtë është bërë e dashura e tij, Armina Mevlani.

Kjo pasi, showgirli reklamon në çdo moment luksin e pushimeve dhe mirëqënien në një kohë kur vetë Sali Berisha kritikon kundërshtarët politikë. Mesa duket, Berishës nga ana politike djali dhe e dashura e tij po i ulin “kokën” .
Lidhur me këtë duket se ka ardhur përgjigjia e parë e Arminës.

Sot ajo ka replikuar në Instagram me një qytetar i cili i kërkon ta lerë të qetë djalin e Berishës pasi është duke e future në sherr me familjen.

Po ik moj se e more ne qaf dashnorin! jo me trupin Po me publikimet qe ban se esht duke e vra sala” shkruan qytetari.

Ndërkohë i menjëhershëm ka qenë reagimi i Mevlanit e cila hedh poshtë këto zëra.

Me vjen keq qe bini pre e mediave inekzistente dhe gjerave qesharake qe thone ” përgjigjet ajo.