Shikoni përleshjen e tifozëve të Partizanit dhe Crvena Zvezdas (VIDEO)

shikk-650x358Nuk kanë munguar incidentet në derbin e skuadrave serbe Partiza – Crvena. Pak orë para fillimit të derbit 152, mediet serbe kanë regjistruar përleshje mes dy tifozërive. Përndryshe derbin e 152 e fitoi Partizani, me një gol të shënuar në fund të ndeshjes.