Shikoni çfarë bën 24-vjeçarja serbe për të tërhequr vëmendjen (VIDEO+18)

1-172-620x330-530x300Vëmendje të madhe mediatike ka marrë 24-vjeçarja nga Serbia, Maca Dickrecia.
Ajo edhe pse është goxha e njohur në televizionet serbe, duke se fama e saj po rritet dita ditës për shkak të videove me përmbajtje erotike që ajo poston.
Së fundmi Maca i ka shokuar të gjithë, ajo është zhveshur lakuriq dhe nën ritmet e muzikës e ka filmuar veten, sigurisht më së shumti në pjesët intime.
Nuk dihet se sa gjatë do të qëndrojë fama e saj, por videot e Macas i kanë parë thuajse të gjithë.