Shihni Spiunat Shqiptarë të Millosheviçit (Video)

Shihni Spiunat Shqiptarë të Millosheviçit (Video)

SHPËRNDAJE

Keta jane spiunat shqiptare te Milloshevicit Turp i madh… Shiko videon ne vijim….

 

 

 

 

 

 

SHPËRNDAJE
Loading...
Artikulli paraprakKosova pasqyrohet si shtet i “Mafias”
Artikulli tjetërDafina dhe intervista saj e cmendur (Video)