Shfaqet objekti i çuditshëm mbi pallat, terrorizohen banorët (VIDEO)

Sipër një kodre në Somerset, u filmua një objekt i çuditshëm fluturues i cili ngjalli shumë debat.
Dritat u panë në Warminster, qyteti që i ka dalë nami si “kryeqyteti britanik i UFO -ve”, për 40 vite me radhë. Videoja u filmua nga një banor i zonës dhe të apasionuarit pas teorive konspirative nuk kanë nguruar të thonë se është anije aliene pasi aty duken drita të shumta që lëvizin në formë rrethi në qiell.
Me posht mund ti shikoni pamjet
VIDEO