Shfaqet Adelina Ismaili, ja si duket si shtatzëne (Foto)

adelina_ismajli_adelina_ismajli_instagram_december_g4kkzsmn-sized_-640x358
Këngëtarja Adelina Ismaili që nga koha kur ka mbetur shtatzënë është shfaqur shumë pak në media. Shumë fansa të saj janë kurioz të dinë se si duket ajo në gjendjen e re por siç duket ajo ka vendosur që për gjatë këtyre muajve të mos del në publik, Mirëpo, ka qenë ditëlindja e burrit të saj Val Krasniqi që e ka sjell Adelinën në rrjetet sociale dhe portalet kosovare. Vali ka postuar një fotografi në Facebook ku shihet se bashkë me bashkëshorten e tij po hanin një darkë romantike. Në foto shihet se Adelina nuk është se ka ndryshuar shumë nga shtatzënia por si çdo herë tjetër kishte vënë në pah gjoksin e saj.
15203136_1199549556792729_1608366938968597818_n