Sherr në autostradë, drejtuesi nxjerr pistoletën. Ja çfarë bën tjetri… (Video)

screenshot_610Një sherr i paprecedentë ka ndodhur në SHBA, teksa dy drejtues nisën t’i bërtisnin njëri-tjetrit për një parakalim të gabuar. Videoja është bërë virale në rrjetet sociale, pasi drejtuesi që ka filmuar gjithçka ka nxjerrë një pistoletë dhe ia ka drejtuar tjetrit. Ky i fundit u frikësua aq shumë sa frenoi gozhdë.

http://dai.ly/x4zjuqe