Shënon Ramsey, vdes një person i njohur (FOTO)


Mallkimi i Ramseyt po vazhdon akoma.
Sa herë që shënon Aaron Ramsey vdes një person i famshëm.
Mesfushori nga Uellsi realizoi në barazimin 2:2 të Arsenalit me Tottenhamin, ndërsa sot ka ndërruar jetë gazetari i njohur spanjoll Gaspar Rosety, përcjell Lajmi.net nga mediet spanjolle.
Rosety kishte punuar në radiot Antena 3 Radio, Cope, Diario 16 dhe Radio Voz, ndërsa gjithashtu ishte bashkëpuntor i gazetës Marca.
r

r1