Shënohet milioni i parë për “Dashninë e Nanës” (VIDEO)

maxresdefault-4-690x380 (1)
Kënga që emocionoi shumë kë tashmë ka arritur milionin e parë.
Bashkëpunimi në mes Gold Ag dhe Shyhrete Behluli që erdhi nën shoqërinë e klipit u mirëprit tejet mirë nga publiku shqiptarë.

“Dashnia e Nanës” që u publikua vetëm katër ditë më parë, në youtube ka shënuar një numër mjaft të mirë shikimesh.

Vlen të përmendët që Gold Ag këtë vit e ka nisur me shumë punë, duke publikuar këngë e klipe një pas një, e duke mos harruar edhe bashkëpunimet e tij të shumta të cilat disa prej tyre veç janë publikuar.