Serbët plagosin rëndë një kosovar

fotoRreth orës 21.00 në kufirin Kosovë- Serbi, serbët kanë sulmuar një autobus kosovar, me ç’rast një person është lënduar rëndë.

Burime te Lajmeonline mësojnë se i lënduari është Gëzim Bici, dhe se është i plagosur në gjoks.

Mësohet se Agjensioni “Bici Com”, kishte si destinacion Austrinë.