Serbët ende ‘çmenden’ pas Fadil Vokrrit

Kreu i FFK-së, Fadil Vokrri është mirëpritur nga Branko Ruzhiq në Beograd.Fadil Vokrri ka lënë gjurmë të pashlyera në historinë e klubit kryeqytetas serb, Partizani.

Këtë e vërtetojnë më së miri tifozët dhe ish-bashkëpunëtorët në këtë klub.
Ruzhiq, i cili është shef i bordit ekzekutiv të Partisë Socialiste Serbe apo partisë së Ivica Daçiqit, u shpreh: “Dashura për klubin nuk ka kufij”, përcjell telegraf.rs.