Selena Gomez nuk do asnjë kontakt me shoqet

Ylli i adoleshentëve, Selena Gomez ka vendosur të ndërpresë çdo lloj kontakti me ish-shoqen e ngushtë, këngëtaren Taylor Swift.

Mësohet se Selena ka vendosur të mos ndjekë më në “Instagram” dhe në “Twitter” këngëtaren Swift, pasi kjo e fundit e ka kritikuar për rikthimin e saj me të dashurin “problematik” Justin Bieber.

Bukuroshja Gomez ka fshirë edhe fotot e dy mikeshave të tjera, Kendall dhe Kylie Jenner, mesa duket edhe këto kanë qenë kundër lidhjes me Bieber.