Selena Gomez ndihet mirë si beqare

Selena GomesDuke folur në emisionin e David Letterman, aktorja e cila së fundmi është ndarë nga Justin Bieber ka thënë se është e lumtur që është e vetmuar.

“Jam single. Dhe ndihem shumë mirë”, tha ajo gjatë emisionit.

Gomez ishte takuar me Bieber gjatë publikimit të filmit të ri të saj “Spring Breakers”.

“Selenës i pëlqeu shumë koha sa ishte vetëm me Justinin. Ata ishin në një nivel tjetër”, ka thënë një burim.

Nëse filmi i saj dështon, ajo do të bëjë çdo gjë që të kthehet në nivelet ku është tani”, shtoi burimi.