Seksi si Nora Istrefi

fotophoto (15)Stili i këngëtares Nora Istrefi këto vitet e fundit ka ndërruar shumë dhe si rrjedhojë, ajo mbetet një nga këngëtaret më me stil në estradën shqiptare.

Së fundmi Nora ka publikuar një fotografi ku duket mjaftë seksi dhe me stil.Ndonëse shpesh herë është kritikuar për kopjim stilesh të yjeve të mëdha botërore, prapë se prapë, Nora ka dëshmuar se stili i veshjes është një nga dashuritë e saj më të mëdha që po e kultivon dita ditës./LajmeOnline/