“Seks treshe me burrin tim”/ E vërteta e bisedës së parukieres, e motra tregon gjithçka

Ditën e sotme faqja e njohur në Instagram “Demaskime Shqiptare” postoi bisedën e një parukierje nga Divjaka, e cila kishte shkëmbyer disa mesazhe me një vajzë, ku i kërkonte të kryenin marrëdhënie seksuale së bashku me burrin e saj.

Në fotot e publikuara shikohej qartë se nuk bëhej fjalë për ndonjë montazh dhe se fotot e bisedës ishin reale.

Mirëpo, në një reagim për JOQ.al, motra e parukieres ka treguar se në të vërtetë ato biseda janë realizuar, por jo nga motra e saj.

Sipas vajzës, bisedën ia ka bërë ish-burri, pasi ata janë ndarë.

Përshëndetje. Ato biseda i ka bërë burri i saj sepse është ndarë dhe për inat shikoni ç’bën. Janë ndarë. Motra është shumë keq nga e gjitha kjo… e ka përjetuar keq”, shkruan ajo.