Schumacher, lajm i ”tmerrshëm” për gjendjen e tij


Michael Schumacher është në rrezik për jetë.
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit është përkeqësuar dhe legjenda e Formulës 1 është në rrezik për jetë.
Ish ngasësi gjerman është duke u trajtuar pas lëndimeve të rënda që pësoi më 29 mars të vitit 2013 pas një aksidenti në skijim në shtegun Meribel në Francë.
Por, sipas të përditshmes amerikane “NewsEveryDay”, gjendja e tij është përkeqësuar dhe ai është në luftë për jetë, përcjell “Lajmi.net”.
Por, shpresa e vetme është se lajmi i keq nuk është i konfirmuar nga zëdhënësja e Schumacherit, Sabine Kehm dhe familja e tij.
Barcelona-8