Sara Kapo ekspozon të brendshmet në klub, komentuesit nuk përmbahen

Një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar jo vetëm për shkak të stilit por edhe tipit të saj intrigues, Sara Kapo ka ngritur në këmbë Instagramin edhe këtë herë..

Vajza e aktores Ema Andrea u bë e njohur pasi u bë pjesë e klipit “Beautiful” të Ledrit dhe Flori Mumajesit, e që nga ajo kohë u komentua shumë.

Ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj duke ekspozuar shpinën dhe një pjesë të mbathjeve.

Sara ka veshur një fustan të zi me rripa që i ekspozon disa pjesë të trupit dhe për këtë foto ka patur shumë komente komplimentuese por edhe kritike.