Sapo ndodhi, Aksident i Tmerrshëm: 15 nxënës të vdekur (FOTO)

Së paku 15 persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë janë plagosur.
Krejt kjo ka ndodhur kur autobusi në të cilën ndodheshin studentë,mësimdhënësit e tyre dhe prindër u rrokullis,njoftuan sot zyrtarët.
Tha se në mesin e të vrarëve janë 9 adoleshentë dhe shoferi,kurse në mesin e 21 të plagosurve janë 4 të mitur.
Pamjet jane tmerruese per te gjithe opinionin.
shiko foton me poshte

FOTO