Sabri Fejzullahu flet me pikëllim për vdekjen e Monës (Video)


Në ceremoninë e varrimit të së ndjerës, Mona Ismaili, për t’i dhënë asaj lamtumirën e fundit të pranishëm ishin shumë familjarë e miq.
Lajmin për vdekjen e saj me pikëllim të thellë e kanë marrë shumë njerëz, transmeton lajmi.net.
Atë, e kanë cilësuar si një grua pozitive dhe të hekurt në arritjen e qëllimeve si çdo kush tjetër ashtu edhe Sabri Fejzullahu.
Çfarë thotë Sabriu për vdekjen e të ndjerës, ndiqni video intervistën e realizuar nga Lajmi.net.
13105818_10154052266235120_707988974_o-650x358