Russell Crowe filmon gabimisht UFO! (video)

Russell-300x213Ylli i kinematografisë hollivudiane, Russell Crowe publikoi një video, në të cilën, siç pretendon ai, filmoi gabimisht një UFO!

Sipas Crowe, ndërsa ndodhej në Sydnye bashkë me një mikun e tij, po filmonte lakuriq nate, pasi në pozicionin që ishte vendi shquhej për këto specie të errësirës. Kështu, gjatë filmimit kam era e tij “kapi” një UFO, e cila kaloi rrufe para saj dhe shumë afër, paksa mbi pemë.

Menjëherë Russell e publikoj videon në YouTube dhe shkroi në llogarinë e tij në Twitter: “UFO? Fotografitë janë të vërteta! Bashkë me një mikun tim pozicionuan një kamerë për të filmuar lakuriqët e natës, në Kopshtin Mbretërorë. Por u surprizuam. Pa flash, nuk mund të jetë reflektim drite apo i lentes, pasi objekti lëvizi ndërsa kamera ishte qëndrueshme”./alb-observer.com/