Rrëzohet helikopteri shqiptar, ja ushtaraku që i mbijetoi vdekjes (Foto)


Dy të vdekur dhe një i plagosur ka qenë bilanci i një aksidenti tragjik, pas rënies sot të një avioni ushtarak në Grizhë të Malësisë së Madhe.
Deri më tani nuk dihen emrat e viktimave, ndërsa është identifikuar piloti që i mbijetoi për mrekulli tragjedisë. Bëhet fjalë për Donald Hoxha. Për më tepër shihni fotot e të riut, i cili tashmë ndodhet i shtruar në spitalin e Shkodrës, jashtë rrezikut për jetën.
s1

s2

s3

s4

s5