“Rregullo njëherë dhomën, pastaj b*thën”, fansja i ngre nervat Rozana Radit

Mjafton një koment apo një fjalë më shumë e dikujt dhe gjithë pushimet e dita jote mund të prishet ose të shkojë keq. Kështu për shembull, një foto e Rozana Radit, teksa ka ikur me pushime, është bërë shkak i komenteve të shumta.

Një vajze i ka bërë përshtypje dhoma rrëmujë e këngëtares shqiptare dhe i ka komentuar atë pjesë që i ka vrarë më shumë syrin. Ndërkohë që Rozana ia kthen me ironi:

Ke shume te drejte! Me fal e! Do ja marr punen ketyre te hotelit do ti le pushimet. Me fal dhe nje here”

Nuk kanë munguar as komentet mbi peshën e Rozanës.