Rrefimi/ “I kërkova gruas ta shihja me një tjetër, por shoku im ma punoi keq”..

Një burrë i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” hallin e tij, që e shkaktoi me ‘me duart e veta’.

Ja çfarë ka ndodhur…

Kliko per me shume info
Letra

“I tregova gruas time se kishte shumë kohë që kisha një fantazi seksuale që doja të ma bënte realitet. Në jemi bashkë prej 4 vitesh dhe një vit më parë jemi martuar dhe jemi bërë prindër të një djali.

Prej kohësh unë doja që ta shihja gruan time duke bërë seks me një tjetër, dhe ia shpreha këtë dëshirë por ajo nuk pranoi në fillim. Kur largohesha për në punë e ngacmoja dhe i thoja të merrte shokun tim në telefon dhe ta ftonte në shtëpi për t’u njohur.

Pas disa kohësh ajo e bëri vërtetë, me dijeninë time.

Filluan të flirtonin dhe t’i dërgonin foto njëri-tjetrit por kur i kërkova që të bënin seks dhe unë t’i shihja ajo nuk pranoi.

Ndërsa tani ata kanë filluar të takohet fshehur meje dhe dyshoj se janë lidhur. Nuk di si t’ia bëj…’

Përgjigjja e psikologes

“E ke dëgjuar ndonjëherë atë shprehje: Kujdes se çfarë i uron vetes?!

Epo ky është rasti jot!

Ajo në fillim nuk donte por ti e shtyve dhe ja rezultati që nuk e parashikove.

Nëse nuk do ta humbësh gruan tënde, fol me të dhe hiq dorë nga kjo dëshirë. Ndërkohë duhet të flasësh dhe me shokun tënd dhe t’i thuash që t’i qëndrojë larg asaj”.