Rrëfimi i “dados monstër”: Këtu e vrava vogëlushen (VIDEO)

lk
Ky është momenti kur dadoja vrasëse dërgohet nga policia ruse në skenën e krimit, ku ajo i preu kokën një vajze vetëm 4 vjeç, për të cilën duhej të kujdesej.
E shoqëruar nga policia, Gyulchekhra Bobokulova- vetë nënë e tre fëmijëve- u tregon oficerëve apartamentin ku ajo mbyti vogëlushen Nastya Meshcheryakova, që kishte vështirësi në të mësuar, përpara se t’ia priste kokën me një thikë kuzhine.
Trupi i vajzës mbeti në apartament dhe dadoja 38-vjeçare mori kokën e saj dhe doli në rrugë.
Ajo i tha policisë se kishte dëgjuar “zëra” ditën e vrasjes.
Ajo shtoi se, ishte tërbuar kur kishte zbuluar se i shoqi i saj në Uzbekistan kishte nisur një familje të re, ndërkohë që ajo punonte.
Ajo pretendon se kishte refuzuar të ishte gruaja e dytë.
Në një skenë që tronditi botën një ditë më parë, dadoja ecte në rrugë me kokën e vajzës në dorë.

https://youtu.be/JH_bUFbVGNE