Rrëfim: Ja si më zuri mbrëmë për seks nipi… shkuam dhe…..

foto-2-530x300Ishim duke vallezuar e duke kenduar, per disa momente u ula se u lodha, fillova ta pij do uje por nuk kishte afer. Ai me tha lere se po shkoje une ta bij, por kur shkoi te qeshma me tha se nuk ka uje dhe me tha eja merre ketu vete se jam i zene, fillon rrefimin A.L 26 vjeçare nga Kosova.

Kur shkova filova ta marr ujin por pas filloi te me prekte dhe me tha se me pelcen dhe ma preki trupin, per disa case u cmenda dhe u hutova, mandej filloi te me puthte ne qafe dhe mua me erdhi mire fillova edhe une ta puthja ate sepse ishte i lezetshem, por mandej filluam dhe shkuam ne shtepin e tij pasi e gjithe familja ishin ne dasmen e vellait tim.

Atje i mbyllem dyert e oborrit dhe ai filloi te bente seks me mua hym ne dhom dhe filluam te bejme seksin, pasi e perfumduam shkuam ne dasem te ndare mes vete per te mos na kuptuar familjet tona mbase do te prishej dasma dhe do te prisheshin edhe familejs pavaresisht deshirave tona. Nga ajo nate une me te bejme seks shpesh dhe bisedojme pa nderprere ne fb. Ai eshte i martuar edhe une jam e fejuar, jemi dashuruars shum mes vete me ka kerkuar edhe te bejme plazh bashk por nuk po guxoja dote vetem nese e mashtroi familjen dhe i them se po shkoi ne Turki ose Spanje me te dashurin dhe te iku me te.