Rrëfim +16/Vajza e tezes më eksitoi në shtrat

foto-3_1470547913-850027-530x300Kishim rënë të flinim pas mesnatës në shtëpinë time. Ishte shtator i 2009-s. Në dhomë po flija unë 16 vjeçar, vellai im 7 vjeç, goca e tezes 16 vjeç dhe vëllai i saj 8 vjeç.
Një natë më parë ne dy më të rriturit kishim pirë birra por nuk e kishim ndjerë veten të dehur..ora ishte rreth 4 e mëngjesit mesa kujtoj. Mamaja po bënte zhurmë në kuzhinë me enët dhe kjo ma nxori gjumin…(nga pija besoj)më shkonin vazhdimisht sytë tek këmbet e gocës së tezes. Shkurt e thërrasim Era. Pasi mamaja ra te flinte fillova të masturbohesha thuajse mbi trupin e saj…trupi sa vinte e më shtrengohej..ia zhvesha pak bluzën por nuk mund ti prekja cicat e saj.

Me pas ia zbërtheva lidhësen e tutave të shkurtra sportive që kishte veshur sepse nuk duroja dot më…çuditesha si kishte mundësi që spo zgjohej por pija dhe adrenalina e momentin nuk më lejonin të gjykoja drejtë..ia hoqa pak brekët (mesa kujtoj shkruhej teatris a diçka e tillë) fillova duke e puthur rreth vaginës,ia futa edhe gishtin fare pak para 48 minutash por ndodhi ajo së cilës i druhesha,ajo më ndjeu dhe u zgjua duke folur përgjumurazi. ia ngrita breket e tutat e rashë në shtratin tim për ta bërë të besonte se kishte qenë thjesht një ëndërr…

Çpo bën më tha..hiç i thashë ti më nxore gjumin duke folur…po tutat,përse i kam të zbërthyera tha dhe bëri një buzqeshje djallzore..nuk dija çte bëja e çte mendoja…vazhdoi prap ajo duke qeshur,pune për tu bërë tha është po afrohu ta bëjm or burr…aty me iku mendja fare pak nga dhimbja e kokës e pak nga dëshira e madhe…ec shkojmë nga unë tha(prinderit e saj ishin ne Greqi për 2 dit prandaj kishte ardhur nga uën)…dolëm pa zhurme nga shtëpia,ecëm me shumë nxitim dhe për 5 min u gjendem në shtepi…nxori një prezervativ nga një çant në dhomën e saj ku unë e prita… pastaj filluam të bëjmë seks. Edhe pse jam penduarf shumë për veprim, seksi me të ishte i mrekullueshëm.