Rrëfehet 25 vjeçari: Motra e vogël është shtatzënë… unë jam babai (FOTO)


Rubrika Deidre është në kuadër të The Sun, rubrikë në të cilën njerëzit i shpërndajnë përvojat e problemet e tyre, si dhe kërkojnë këshilla nga stafi i kësaj rubrike.

Lajmi.net, sot e sjellë për ju një nga ‘problemet’ më interesante e cila është publikuar nga një 25 vjeçar në këtë rubrikë.
Djaloshi 25 vjeçar rrëfen se si ka bërë seks me motrën e tij dhe se çfarë duhet të bëjë ai tani kur motra e tij është shtatzënë me të.
“Të dashur Deidre,
Unë e kam puthur motrën time për ta ngushëlluar pasi që i dashuri e kishte lënë dhe ne kishim përfunduar duke bërë seks në kauç.
Ajo ka punë të mirë, ka shtëpi të sajën dhe një veturë të mirë, mirëpo i dashuri i saj kishte qenë i tmerrshëm.
Ajo është shumë e bukur por ai e kishte bërë të ndihej si një plehër.
Ai e kishte thirrur atë në emra të ndryshëm. Kur ai e kishte tradhtuar ai disi e kishte bërë që kjo të ndihej sikurse ishte fajtore, transmeton lajmi.net.
Askush në familjen tonë nuk e kishte pëlqyer atë. Ajo është 21 vjeçare dhe unë jam 25.
Ajo më kishte thirrur para disa muajve në mbrëmje. Më kishte thënë se i dashuri i saj po takohet me dikë tjetër dhe kur ishin fjalosur ai e kishte quajtur atë të trashë dhe të shëmtuar.
Ai i kishte marrë rrobat e tij dhe ishte larguar, duke i thënë se po ndaheshin.
Ajo kishte filluar të qajë dhe më kishte thënë se me të vërtetë duhej të ishte aq e shëmtuar pasi që nuk e meritonte të ndihej e dashur, raporton lajmi.net.
Unë menjëherë isha nisur tek ajo për ta ngushëlluar. E kisha përqafuar.
I thashë se është e bukur dhe e lezetshme dhe e kisha puthur në buzë. Ajo kishte ndaluar së qari dhe më kishte pyetur nëse me të vërtetë e mendoja këtë. Unë i thashë po dhe e kisha puthur prapë me pasion.
Të dy ishim shfrenuar, kishim shkuar në dhomë të gjumit dhe kishim bërë seks. Ishte seksi më i mirë ndonjëherë.
Unë kisha qëndruar natën me të dhe kishim bërë prapë seks në mëngjes. Të dy na kishte pëlqyer por ishim pajtuar që ta mbajmë këtë sekret.
Sidoqoftë, këtë nuk mund ta largoja nga mendja dhe pas 2 dite kisha filluar të flasë për të.
Prapë kishim përfunduar në shtrat dhe kësaj here ishte seksi edhe më i mirë. Që atëherë vazhdojmë të bëjmë seks.
Por, këtë mëngjes ajo më kishte befasuar kur më kishte thënë se është shtatzënë dhe se është fëmija im.
Ajo dëshiron të shpërngulet me mua dhe të jetoj si një çift”, rrëfehet 25 vjeçari, transmeton lajmi.net.
Për këtë problem shumë interesant, të tmerrshëm thuajse, e të pazakonshëm, stafi i Deidre ia ka jap atij këtë përgjigje:
“Një vëlla e një motër shpeshherë mund të joshen nga njëri-tjetri, pasi që ju rritni bashkë dhe ndiheni komod në praninë e njëri-tjetrit, por kjo nuk do të thotë se patjetër duhet të keni një lidhje seksuale. Në fakt, kjo është edhe ilegale.
Ti dhe motra juaj duhet të ndaloni së bëri seks. Nuk është kjo veç se ju mund të jeni në telashe serioze me ligjin dhe familjen tuaj, por kjo edhe është duke ju vënë në kurth pasi që ju duhet të krijoni lidhje të reja.
Mos filloni të bashkëjetoni pasi që kjo ua bënë më të vështirë t’i rezistoni dëshirave seksuale.
Ju të dy duhet të filloni të dilni me shokë dhe të shikoni për një lidhje dashurie me dikë jashtë familjes.
Nëse ajo e vazhdon shtatzëninë, kjo do të ngrit shumë pyetje se kush është babai etj”./lajmi.net
f1