Rrahje në kafiteri në qendër të Prishtinës (Video)

Disa persona janë përleshur me njëri tjetrin në një kafiteri në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express.
Pronari i picerisë i ka kanosur me thikë, disa nga punonjësit e një kafiterie afër. Punonjësit kanë tentuar që t’ia largojnë thikën pronarit, dhe pastaj ka filluar përleshja.

Nuk raportohet për të plagosur, ndërkohë që policia ende nuk ka ardhë në vendin e ngjarjes.