Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin

Nicole Minetti u bë e famshme në Itali në 2010 për karrierën e shkurtër politike. Ajo u zgjodh këshilltare rajonale në zonën e Lombardisë me partinë e Berlusconi-t falë një rregulli ku emrat e të zgjedhurve vendosen nga kandidati për kryetar të rajonit.

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin

Netë pasioni në Madrid mes Cristiano Ronaldos-s dhe vajzës italiane të spektakleve dhe politikës, Nicole Minetti.

Revista spanjolle “Cuore” shkruan se me nëntë dhjetor, duke përfituar nga mungesa e Irina Shayk, e angazhuar me punën si modele në Majemi, asi madrilen ka kaluar disa “orë të nxehta” me Minetti-n në një hotel të njohur në Madrid.

Sipas mediave spanjolle, ata janë parë në mbrëmje në hyrje të hotelit, pasi më parë kishin darkuar së bashku, madje në orët e para të mëngjesit, Ronaldo ka shoqëruar bukuroshen italiane nëpër rrugët e Madridit për shoping, për t’u rikthyer sërish në hotel nga ku kanë dalë rreth mesnatës së datës 10 dhjetor.

Nicole Minetti u bë e famshme në Itali në 2010 për karrierën e shkurtër politike. Ajo u zgjodh këshilltare rajonale në zonën e Lombardisë me partinë e Berlusconi-t falë një rregulli ku emrat e të zgjedhurve vendosen nga kandidati për kryetar të rajonit.

Rasti në fjalë bëri bujë dhe vendosi në qendër të kritikave PDL-në. Në tetor të po atij viti, emri i saj u lakua edhe në rastin “Rubygate”, skandali i 17-vjeçares marokene që përfundoi në pranga për vjedhje, e që më pas dyshohet se me ndërhyrjen e Berlisconi-t, në atë kohë kryeministër, u lirua prej andej.

Zmadho fotografinë

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minetti

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minetti
Zmadho fotografinë

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin
Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin

Ronaldo orë të nxehta me Nicole Minettin