Ronaldo: Neymar te Barca? Nuk më intereson aspak

Cristiano Ronaldo po qëndron për një vizitë në Singapor. Në mesin e disa pyetjeve për të, Ronaldo është pyetur edhe për superyllin e ri të Barcelonës, Neymar.

“Neymar te Barcelona? Kjo temë nuk më intereson aspak mua. Unë nuk e di se sa rekorde bëjnë ata, se me kë nënshkruajnë dhe se si vlerësohen.Ata kanë një skuadër të madhe por mua më intereson vetëm Real Madridi.