Ronaldo në lidhje me vajzën e një milioneri (FOTO)


Cristiano Ronaldo është në lidhje me vajzën e milionerit Philipp Green, Chloe. Ajo ishte prezente në Santiago Bernabeu për duelin mes Real Madridit dhe Romës në Ligën e Kampionëve.
Cristiano Ronaldo është në një lidhje të re.
Reprezentuesi portugez raportohet se është i lidhur me vajzën e milionerit Philipp Green, Chloe, raportojnë mediat spanjolle, përcjell “Lajmi.net”.
Madje, ajo ishte prezente në Santiago Bernabeu për duelin mes Real Madridit dhe Romës në Ligën e Kampionëve.
Foton përkrah portugezit ajo e ka publikuar në Instagram me nënshkrimin, “Dashuria Ime”. Tashmë nuk ka më pikëpyetje, sulmuesi portugez ka nisur një histori të re.
CRISTI
Untitled