Ronaldo flirton me Kim Kardashian

safe_image (7)Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e 47-të në Las Vegas mes miqsh, njëri më i famshëm se tjetri. Këngëtarja kishte ftuar një listë të gjatë, mes të cilëve ishte edhe Cristiano Ronaldo, por edhe Kim Kardashian. Portugezi u filmua me një pije në dorë pranë showgirl-it amerikan dhe në disa raste u përpoq të flirtojë me të.
Ndërkohë, ditëlindjen e 47-të të JLo u kujdes ta urojë përmes rrjeteve sociale edhe i dashuri i këngëtares, Casper Smart. “Gëzuar ditëlindjen drita e jetës time. Partnerja ime në krim dhe dashuri. Arushja më e bukur në botë! Të dua dhe të uroj ditëlindjen!“, shkruan ai në një postim të shoqëruar me një foto të çiftit të përqafuar.