Rita Ora:”E dashura ime e re është Kate Moss”

Capture_30305Duket se shqiptarja Rita Ora ka vendosur të heqë dorë nga admirimi për modelen Cara Delevinge.

Pavarësisht së është parë në shoqërinë e DJ Valvin Harris nuk ka hezituar të lëshojë edhe deklarata të tjera dashurie. Së,fundi e ka quajtur publikisht modelen Kate Moss si gruan e saj të re.

Kate është duke i dhënë së fundi edhe këshilla për karrierën dhe mënyrën se si duhet të kujdeset për imazhin e saj në publik.