Rita Ora ‘rrezikon’ prapë

Rita Ora dhe i dashuri i saj Dj Calvin Harris janë paraqitur në një mbrëmje bashkë në Neë York City. Derisa i dashuri i saj ishte veshur si zakonisht, Rita Ora edhe kësaj radhe kishte rrezikuar em veshje duke provuar diqka më ndryshe se herav të tjera.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të trashë të kombinuar me ngjyrat të zeza dhe të portokallta, ku kjo e fundit dominonte.

Rita Ora kësaj radhe madje as grim nuk kishte vënë si zakonisht. Dukej së saj i mungonin buzët e kuqe./BS/LajmeOnline/