Rita Ora prezanton modelin e ri të flokëve!

159-474x467Ajo pëlqen ti mbajë në kontakt në vazhdimësi fansat e saj nëpërmjet rrjeteve sociale. Kështu ka bërë edhe me prezantimin e modelit të saj të flokëve. Flasim për Rita Orën e cila ka ndërmarrë një kthesë në stilin e saj, nga flokë të gjatë, në të shkurtër dhe me baluke.

330-474x608 527Rita Ora publikoi menjëherë një foto në Twitter për të gjithë fansat e saj, ndërsa ishte në sallon dhe sapo kishte përfunduar prerjen e saj të re të flokëve.