Rita Ora ne filmin Fast and Furious VIDEO

rita1-400x222

Është publikuar trajleri zyrtar i serisë së gjashtë të filmit “Fast and Furious”, ku ka një rol edhe ylli i muzikës, Rita Ora. Në minutën e 1:47 do të keni mundësinë për të parë një imazh të Rita Orës në film, i cili do të shfaqet gjatë muajit maj.

Nëntorin e vitit të shkuar, ‘The Sun’ pati shkruar për rolin e fituar nga Rita Ora në këtë film, që sipas saj, Rihana ishte acaruar disi me këtë fakt, pasi këtë rol e synonte ajo,transmeton panorama.

“Rihana i kishte impresionuar producentët e filmit me rolin e saj në Battleship. Por nga ana tjetër, ata kishin mbetur të befasuar nga shkëlqimi i Rita Orës në provën për filmin. Ata e adhurojnë lukun dhe pamjen e saj”- shkruante The Sun.

Në këtë film, ndër të tjerë, Rita Ora luan përkrah Vin Diesel dhe Deayne Johnson

http://youtu.be/Ti237tS_sB4