Rita Ora mohon: S’jam e lidhur me Jay-Z

rita1-370x290Pas zërave se Rita Ora është përfshirë në një lidhje me reperin Jay-Z, këngëtarja ka hedhur poshtë çdo fjalë për këto akuza.

Media të ndryshme publikuan edhe fotografi mes Ritës dhe Jay-Z edhe pse asgjë nuk dukej komprometuese, por zërat dolën vetvetiu.

Në një koment të saj në Twitter Rita shkruan se, “Preferoj të zgjedh heshtjen për budallallëqe të tilla, por këtë herë s’mundem, nuk do lejojë askënd që të më mbajë në gojë mua apo familjen time”.


Pasi postoi shkrimin dhe e la për disa kohë, këngëtarja me origjinë kosovare fshiu postimin e saj duke preferuar që këto thashetheme të mos kishin ekzistuar kurrë.