Rita Ora, më provokuese se kurrë

f1_25-rita-ora1364218739Rita Ora ishte e ftuar të performonte në Monako dhe për këtë arsye ajo vendosi që të paraqitej me një veshje Chanel të tipit “burlesque”.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova u tregua shumë më provokuese se zakonisht para një publiku me VIP-a, raporton sot Daily Mail.

Rita Ora përfitoi të bënte disa poza edhe me stilistin Karl Lagerfield.