Rita Ora me një grim natyral (Foto)

rita-1444326504-1169199

Rita Ora teksa ka parakaluar para fotografëve duke ecur për në ndejën e organizuar me rastin e një ditëlindjeje duket sikur është shumë e lodhur nëse shikon në fotografitë ku shihet fytyra e saj.

Zgjedhja e saj për të përdorur një grim thuajse natyral ka ndikuar që ajo të ketë një pamje të tillë, transmeton Indeksonline

Në dalje të saj Rita kishte të veshur një fustan shumë transparent me një ngjyrë kafe e përzier me ar dhe një palë këpucë të zeza të cilat dukeshin vetëm pak nga gjatësia e këtij fustani.

auto-ftyra1457275766

auto-rita31457275771