Rita Ora lakuriq, kapet mat në plazhet e Xhamajkës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është fotografuar së fundmi në plazhet e Xhamajkës, por shumë ndryshe.

Rita është fotografuar gjysmë lakuriq dhe shihet teksa fsheh gjoksin, për shkak se nuk mban as reçipeta.

Ditë më parë Rita u raportua se po shijon një romancë me konsulentin e artit Tyrone Wood, djalin e kitaristit të “Rolling Stones”, Ronnie Wood.