Rita Ora e bukur edhe në të zeza – FOTO

0aKëngëtarja Rita Ora gjatë mbrëmjes së djeshme ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave britanike

Me paraqitjen e saj aq fantastike në “British Fashion Awards 2014” në Londër, shkruan Daily Mial.
Rita shquhet për eksperimentime me veshjet e saj, ku zakonisht merr lëvdata për paraqitjet që i bën në publik.

Për paraqitjen e saj të mbrëmshme pati dhe fjalë të mir për Ritën që “ia ka marrë dorën” veshjeve. Në këtë ngjarje morën pjesë edhe shumë fytyra tjera publike, si David e Victoria Beckham e shumë të tjerë.

0

0a

0b

0c