Rita Ora: Do të zhvishesha për fansat

65301[1]Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka deklaruar se ajo do të zhvishej pa problem për fansat e saj, nëse ata do ta kërkonin këtë.

Sipas Daily Star 22-vjeçarja ka thënë se ajo nuk do t’u rezistonte fansave dhe do të zhvishej në skenë nëse fansat e saj do të elektrizoheshin.

“Nëse fansat ndizen, do të ndizem edhe unë. Njerëzit dinë si të zhvishen dhe unë e dua këtë. Ndoshta do të më bënte edhe të qetësohesha dhe të pushoja pak”, është shprehur Rita.

Rita Ora së fundmi zhvilloi turneun e saj ‘Radioactive’, i cili ishte një sukses i jashtëzakonshëm.