Rita Ora aktive edhe në Snapchat (Foto)

Këngëtarja shqiptare njihet për linjat seksi dhe pa hezitimi i shfaq për fansat.

Rita Ora ka publikuar disa imazhe në rrjetin social Snapchat, teksa shihet në jelekë dhe bikini.

Ajo ka bërë të ditur se në momentin e shkrepjes së foto ‘selfive’ ishte duke u përgatitur për darkë, ndërsa këtë fotografi ia ka dedikuar gjinisë femërore.

Rita nuk ka bërë të ditur se kush është fatlumi që do të darkon me të, por ajo duket tepër seksi në bikini duke u fotografuar para pasqyrës.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare aktualisht gjendet në kryeqytetin francez të Parisit.

rita-ora-2-e1453761139916-300x294rita-ora-1_1453819762-7587410