Rita nuk e përmban veten, vjen me skena erotike nën ndikim të alkoolit (foto)

Rita Ora mbrëmë është parë duke vallëzuar e kënduar në një aheng privat.

The Sun ka publikuar një video dhe foto të këngëtares, e cila siç duket e kishte tepruar me konsumimin e alkoolit. 25 vjeçarja është filmuar në një ditëlindje me shoqërinë e saj.

“Ajo nuk më befason. Rita i adhuron ahengjet dhe gjithmonë është e para që këndon dhe vallëzon, dhe nëse dikush meriton pushim është ajo, pasi gjatë gjithë kohës ka qenë duke punuar në projektet e saj muzikore, humanitare, dhe emisionet televizive”, ka thënë një mik i saj.

Ndërsa në videon e publikuar nga The Sun shihet Rita duke mos arritur të shqiptojë saktë fjalën “anonymous”, të cilën e thotë “amonymous”.

rrr_1457863412-9124029 r_1457863405-5065768