Rita, në shëtitje me ‘gruan’ e saj

fotoNjë vikend në Bournemouth, Blackpool apo Skeggy konsiderohej si një vikend për gratë e reja në këtë vend.

Por Rita Ora dhe ‘gruaja’ e saj, modelja Cara Delegivne ndanë një shëtitje së bashku në Monte Carlo.Rita sapo është kthyer nga turneu në Australi dhe menjëherë gjeti “prehje” tek “gruaja” e saj.Së fundmi, Cara është shndërruar në mollë sherri në mes të Ritës dhe ish shoqes së saj të ngushtë, Azelia Kët dy të fundit janë përfshirë në një sherr verbal dhe epilog i kësaj furtune ka qenë vetë modelja Cara./LajmeOnline/