Rita çorapëgjata

foto photo (3)(2)Rita Ora po qëndron në Japoni për koncertin e saj ndërkaq në rrjetet sociale ajo ka publikuar një fotografi me flokë të lidhura sikurse legjenda Pipi qorabegjata.

Rita është një nga artistet e cila eksperimenon më së shumti me stilin e saj si të veshjes, ashtu edhe të flokëve.

Rita është shprehur shumë e lumtur për qëndrimin e saj në Japoni dhe nga fotot e publikuara, duket se po i’a jalonë mjaftë mirë./Indeksonlline/